ZÁPAS
20.04.21 | kvalifik. | Margaux Rouvroy | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Margaux Rouvroy vs. Luisa Meyer Auf Der Heide - Vzájemné zápasy
20.04.21 | kvalifik. | Margaux Rouvroy | Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Margaux Rouvroy form & Luisa Meyer Auf Der Heide form
Margaux Rouvroy - poslední zápasy
Rouen - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Carson Branstine | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
29.03.24 semifinále | vs. Mona Barthel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Manon Leonard | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aravane Rezai | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-65, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Robin Anderson | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ashleigh Simes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu |
Luisa Meyer Auf Der Heide - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | - Luisa Meyer Auf Der Heide - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |