ZÁPAS
11.02.23 | čtvrtfinále | Marente Sijbesma | Aliona Falei | 6-4, 6-3 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Marente Sijbesma | Aliona Falei | |
1. podání % | 49/77 (64%) | 54/86 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/49 (59%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/28 (39%) | 18/32 (56%) |
Vyhrané break-bally | 7/18 (39%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 47/86 (55%) | 37/77 (48%) |
Vyhrané body celkem | 87/163 (53%) | 76/163 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marente Sijbesma | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aliona Falei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marente Sijbesma | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Aliona Falei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marente Sijbesma | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Aliona Falei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marente Sijbesma | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Aliona Falei | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marente Sijbesma | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Aliona Falei | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Marente Sijbesma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aliona Falei | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marente Sijbesma | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Aliona Falei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marente Sijbesma | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Aliona Falei | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Marente Sijbesma | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Aliona Falei | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marente Sijbesma | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Holandsko
01.04.04, 20 Let
01.04.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Marente Sijbesma vs. Aliona Falei - Vzájemné zápasy
11.02.23 | čtvrtfinále | Marente Sijbesma | Aliona Falei | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Marente Sijbesma form & Aliona Falei form
Marente Sijbesma - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Alice Soulie | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Paola Lopez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 1-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-73, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, Chloe Noel - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Saoirse Breen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Georgia Gulin | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Aliona Falei - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 2-6, 1-4, - Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.24 finále | vs. Manon Leonard | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 2-0, Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
02.12.23 finále | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.11.23 semifinále | vs. Sijia Wei | Sijia Wei - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Xinyu Gao | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
24.09.23 finále | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Danielle Willson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 0-6, 2-6 | detail zápasu |