ZÁPAS
06.07.20 | 1. kolo | Marcelina Podlinska | Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
07.10.97, 26 Let
07.10.97, 26 Let
Marcelina Podlinska vs. Aleksandra Buczynska - Vzájemné zápasy
06.07.20 | 1. kolo | Marcelina Podlinska | Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
08.08.17 | 1. kolo | Marcelina Podlinska | Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Marcelina Podlinska form & Aleksandra Buczynska form
Marcelina Podlinska - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Aleksandra Buczynska - poslední zápasy
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Klara Silka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Camilla Diez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | - Aleksandra Buczynska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.18 kvalifik. | vs. Betina Tokac | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.12.17 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Buse Suer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Xinyu Cai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Daniela Vukovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu |