ZÁPAS
19.09.19 | 2. kolo | Manon Arcangioli | Jenny Duerst | 7-65, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Manon Arcangioli | Jenny Duerst | |
1. podání % | 48/83 (58%) | 42/65 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/48 (56%) | 22/42 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/35 (57%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 31/65 (48%) | 36/83 (43%) |
Vyhrané body celkem | 78/148 (53%) | 70/148 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
4-0 | Jenny Duerst | |
0-0 | ||
Manon Arcangioli | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Manon Arcangioli | 4-3 | |
0-0, 0-30 | ||
4-4 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manon Arcangioli | 4-5 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Manon Arcangioli | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Jenny Duerst | |
0-0, 1-0, 2-0, 4-1, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Manon Arcangioli | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Manon Arcangioli | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Manon Arcangioli | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manon Arcangioli | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Jenny Duerst | |
0-0 | ||
Manon Arcangioli | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Manon Arcangioli vs. Jenny Duerst - Vzájemné zápasy
19.09.19 | 2. kolo | Manon Arcangioli | Jenny Duerst | 7-65, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Manon Arcangioli form & Jenny Duerst form
Manon Arcangioli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
16.10.22 kvalifik. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 finále | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.22 semifinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.22 čtvrtfinále | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.22 kvalifik. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - skreč | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Jenny Duerst - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | detail zápasu |