ZÁPAS
24.05.21 | 2. kolo kval. | Manca Pislak | Nikol Palecek | 6-3, 7-5 | W25 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Manca Pislak | Nikol Palecek | |
1. podání % | 58/97 (60%) | 67/100 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/58 (62%) | 31/67 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/39 (44%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 7/19 (37%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 54/100 (54%) | 44/97 (45%) |
Vyhrané body celkem | 107/197 (54%) | 90/197 (46%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Manca Pislak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Manca Pislak | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manca Pislak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Nikol Palecek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Manca Pislak | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manca Pislak | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
15.11.03, 20 Let
15.11.03, 20 Let
Manca Pislak vs. Nikol Palecek - Vzájemné zápasy
24.05.21 | 2. kolo kval. | Manca Pislak | Nikol Palecek | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Manca Pislak form & Nikol Palecek form
Manca Pislak - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - skreč | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
28.09.22 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Nikol Palecek - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | detail zápasu |