ZÁPAS
22.10.19 | kvalifik. | Maja Chwalinska | Jesika Maleckova | 6-2, 7-5 | W100 Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maja Chwalinska | Jesika Maleckova | |
1. podání % | 46/61 (75%) | 33/56 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/46 (65%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/15 (40%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 25/61 (41%) |
Vyhrané body celkem | 67/117 (57%) | 50/117 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Maja Chwalinska | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maja Chwalinska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Jesika Maleckova | |
0-0 | ||
Maja Chwalinska | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maja Chwalinska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Maja Chwalinska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Maja Chwalinska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-40, 40-A | ||
Maja Chwalinska | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maja Chwalinska | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-4 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maja Chwalinska | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-5 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maja Chwalinska | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maja Chwalinska vs. Jesika Maleckova - Vzájemné zápasy
26.04.22 | 1. kolo | Maja Chwalinska | Jesika Maleckova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W60 Istanbul | antuka |
22.10.19 | kvalifik. | Maja Chwalinska | Jesika Maleckova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W100 Szekesfehervar | antuka |
Maja Chwalinska form & Jesika Maleckova form
Maja Chwalinska - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | - | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Jesika Maleckova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
03.06.23 finále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.06.23 čtvrtfinále | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu |