ZÁPAS
02.06.21 | 1. kolo | Maja Chwalinska | Georgia Andreea Craciun | 6-1, 7-63 | W25 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maja Chwalinska | Georgia Andreea Craciun | |
1. podání % | 43/65 (66%) | 30/66 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/43 (60%) | 21/30 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 13/36 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/66 (48%) | 26/65 (40%) |
Vyhrané body celkem | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 13 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maja Chwalinska vs. Georgia Andreea Craciun - Vzájemné zápasy
02.06.21 | 1. kolo | Maja Chwalinska | Georgia Andreea Craciun | 6-1, 7-63 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Maja Chwalinska form & Georgia Andreea Craciun form
Maja Chwalinska - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
29.10.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | - | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Georgia Andreea Craciun - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Mexico - tvrdý | ||||
01.02.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | detail zápasu |