ZÁPAS
21.11.21 | 1. kolo kval. | Maileen Nuudi | Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-2 | W25 Milovice | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maileen Nuudi vs. Ekaterina Shalimova - Vzájemné zápasy
21.11.21 | 1. kolo kval. | Maileen Nuudi | Ekaterina Shalimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Milovice | tvrdý I. |
Maileen Nuudi form & Ekaterina Shalimova form
Maileen Nuudi - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Marta Valentini | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Bekker | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Alice Gillan | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alice Gillan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 0-4, - Maileen Nuudi - skreč | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu |
Ekaterina Shalimova - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |