ZÁPAS
02.09.20 | 1. kolo | Maia Lumsden | Olivia Gram | 6-3, 6-2 | W25 Montemor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Maia Lumsden | Olivia Gram | |
1. podání % | 51/69 (74%) | 27/45 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/51 (65%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 26/45 (58%) | 27/69 (39%) |
Vyhrané body celkem | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maia Lumsden | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maia Lumsden | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maia Lumsden | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
23.11.00, 23 Let
19 031 $
23.11.00, 23 Let
19 031 $
Maia Lumsden vs. Olivia Gram - Vzájemné zápasy
02.09.20 | 1. kolo | Maia Lumsden | Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Montemor | tvrdý |
Maia Lumsden form & Olivia Gram form
Maia Lumsden - poslední zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |
Olivia Gram - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detail zápasu |