ZÁPAS
01.03.21 | 1. kolo kval. | Magdalena Stoilkovska | Francesca Dell'Edera | 7-5, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Maced?nsko
12.04.96, 28 Let
21 674 $
12.04.96, 28 Let
21 674 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
28.06.96, 27 Let
28.06.96, 27 Let
Magdalena Stoilkovska vs. Francesca Dell'Edera - Vzájemné zápasy
01.03.21 | 1. kolo kval. | Magdalena Stoilkovska | Francesca Dell'Edera | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Magdalena Stoilkovska form & Francesca Dell'Edera form
Magdalena Stoilkovska - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Masa Tanaskovic | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Francesca Dell'Edera - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |