ZÁPAS
14.04.19 | finále | Magali Kempen | Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Magali Kempen | Stefania Rogozinska Dzik | |
1. podání % | 36/50 (72%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 22/39 (56%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Magali Kempen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Magali Kempen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Magali Kempen | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Magali Kempen | 5-1 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magali Kempen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Magali Kempen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Magali Kempen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Magali Kempen vs. Stefania Rogozinska Dzik - Vzájemné zápasy
14.04.19 | finále | Magali Kempen | Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Magali Kempen form & Stefania Rogozinska Dzik form
Magali Kempen - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Aravane Rezai | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
10.02.24 finále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
09.02.24 semifinále | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-610, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-72, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Stefania Rogozinska Dzik - poslední zápasy
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - skreč | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Daria Frayman | - Stefania Rogozinska Dzik - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Rancho - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
04.08.22 3. kolo | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-0, Aleksandra Julia Zuchanska - skreč | detail zápasu |