ZÁPAS
07.08.19 | 1. kolo | Magali Kempen | Lisa Matviyenko | 6-3, 7-5 | W25 Koksijde | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Magali Kempen | Lisa Matviyenko | |
1. podání % | 42/62 (68%) | 43/65 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/42 (64%) | 22/43 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 34/65 (52%) | 24/62 (39%) |
Vyhrané body celkem | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 8 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Magali Kempen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magali Kempen | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Magali Kempen | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Lisa Matviyenko | |
Magali Kempen | 3-3 | |
4-3 | Lisa Matviyenko | |
Magali Kempen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0 | ||
Magali Kempen | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0 | ||
2-2 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Magali Kempen | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Magali Kempen | 5-4 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0 | ||
Magali Kempen | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Magali Kempen vs. Lisa Matviyenko - Vzájemné zápasy
07.08.19 | 1. kolo | Magali Kempen | Lisa Matviyenko | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W25 Koksijde | antuka |
24.06.17 | semifinále | Magali Kempen | Lisa Matviyenko | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Magali Kempen form & Lisa Matviyenko form
Magali Kempen - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Aravane Rezai | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
10.02.24 finále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
09.02.24 semifinále | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-610, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-72, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Lisa Matviyenko - poslední zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |