ZÁPAS
18.08.20 | kvalifik. | Maelys Bougrat | Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-1, 10-4 | W15 Oeiras | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maelys Bougrat vs. Olga Parres Azcoitia - Vzájemné zápasy
18.08.20 | kvalifik. | Maelys Bougrat | Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | W15 Oeiras | antuka |
Maelys Bougrat form & Olga Parres Azcoitia form
Maelys Bougrat - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
02.07.23 2. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Olga Parres Azcoitia - poslední zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - skreč | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
04.11.22 semifinále | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 čtvrtfinále | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
23.09.22 semifinále | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.22 čtvrtfinále | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu |