ZÁPAS
23.08.21 | 1. kolo kval. | Madelief Hageman | Romane Longueville | 7-67, 6-2 | W15 Wanfercee | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Madelief Hageman | Romane Longueville | |
1. podání % | 58/79 (73%) | 60/84 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/58 (74%) | 38/60 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/21 (52%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 0/11 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 33/84 (39%) | 25/79 (32%) |
Vyhrané body celkem | 87/163 (53%) | 76/163 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Madelief Hageman | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Romane Longueville | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Madelief Hageman | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Romane Longueville | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Madelief Hageman | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Romane Longueville | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Madelief Hageman | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Romane Longueville | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Madelief Hageman | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Romane Longueville | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Madelief Hageman | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Romane Longueville | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Madelief Hageman | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
0-0 | Romane Longueville | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Madelief Hageman | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Romane Longueville | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Madelief Hageman | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Romane Longueville | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Madelief Hageman | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Romane Longueville | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Madelief Hageman | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Holandsko
28.01.03, 21 Let
11 266 $
28.01.03, 21 Let
11 266 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
18.04.05, 18 Let
18.04.05, 18 Let
Madelief Hageman vs. Romane Longueville - Vzájemné zápasy
23.08.21 | 1. kolo kval. | Madelief Hageman | Romane Longueville | 7-67, 6-2 | detail zápasu | W15 Wanfercee | antuka |
Madelief Hageman form & Romane Longueville form
Madelief Hageman - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 7-5, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Stefana Lazar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Rania Music | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Emely Vilen Diefenbach | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu |
Romane Longueville - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Mary Lewis | 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Xibilia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Helena Stevic | 5-7, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Luise Reisel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. June Bjork | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Selya Rakki | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-77, 2-6 | detail zápasu |