ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Lyubov Kostenko | Haine Ogata | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lyubov Kostenko | Haine Ogata | |
1. podání % | 42/62 (68%) | 32/52 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/42 (55%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 27/62 (44%) |
Vyhrané body celkem | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lyubov Kostenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Haine Ogata | |
0-0 | ||
Lyubov Kostenko | 2-2 | |
3-2 | Haine Ogata | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Haine Ogata | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lyubov Kostenko | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Haine Ogata | |
Lyubov Kostenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Haine Ogata | |
0-0 | ||
Lyubov Kostenko | 3-0 | |
4-0 | Haine Ogata | |
Lyubov Kostenko | 4-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 | Haine Ogata | |
6-1 |
Ukrajina
28.03.03, 21 Let
28.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
29.08.93, 30 Let
28 592 $
29.08.93, 30 Let
28 592 $
Lyubov Kostenko vs. Haine Ogata - Vzájemné zápasy
29.03.21 | 2. kolo kval. | Lyubov Kostenko | Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
13.11.19 | 1. kolo | Lyubov Kostenko | Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Lyubov Kostenko form & Haine Ogata form
Lyubov Kostenko - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
17.11.20 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Yuliana Lizarazo | - | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Haine Ogata - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yanni Liu | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Xiaowei Li | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Riko Kikawada | 3-4, Riko Kikawada - skreč | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Riko Kikawada | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Mao Mushika | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Sahra Dennehy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Oka Kurotaki | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Himari Sato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Honori Koyama | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Yuka Matsumoto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 3-2, Ayaka Ozeki - skreč | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 4-6 | detail zápasu |