ZÁPAS
23.05.16 | kvalifik. | Lusine Avanesyan | Milana Maslenkova | 6-3, 6-1 | Andijan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
04.10.97, 26 Let
04.10.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
13.08.01, 22 Let
10 206 $
13.08.01, 22 Let
10 206 $
Lusine Avanesyan vs. Milana Maslenkova - Vzájemné zápasy
23.05.16 | kvalifik. | Lusine Avanesyan | Milana Maslenkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Andijan | tvrdý |
Lusine Avanesyan form & Milana Maslenkova form
Lusine Avanesyan - poslední zápasy
Khimki - tvrdý I. | ||||
01.05.17 1. kolo | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Kristina Kislyak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Angelina Zhuravleva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Olga Puchkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Helen Ploskina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
19.09.16 2. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Alena Tarasova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 kvalifik. | vs. Oleksandra Korashvili | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Lidiia Dashchenko | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Vera Sakalouskaya | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Alyona Sotnikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Rachenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
18.08.16 čtvrtfinále | vs. Ilona Kremen | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.16 2. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 4-6, 2-2, - Lusine Avanesyan - skreč | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Belogrivceva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.16 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
20.07.16 čtvrtfinále | vs. Alyona Sotnikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.16 2. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.16 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.16 kvalifik. | vs. Ekaterina Kurtukova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Ulyana Shirokova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Alexandera Inozemtseva | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Milana Maslenkova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |