ZÁPAS
18.03.19 | 1. kolo kval. | Luisa Stefani | Martina Caregaro | 6-3, 6-1 | W25 Curitiba | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luisa Stefani | Martina Caregaro | |
1. podání % | 31/47 (66%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/47 (53%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Luisa Stefani | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Luisa Stefani | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Luisa Stefani | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luisa Stefani | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Stefani | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luisa Stefani | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Luisa Stefani | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Martina Caregaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luisa Stefani | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Martina Caregaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luisa Stefani vs. Martina Caregaro - Vzájemné zápasy
18.03.19 | 1. kolo kval. | Luisa Stefani | Martina Caregaro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W25 Curitiba | antuka |
Luisa Stefani form & Martina Caregaro form
Luisa Stefani - poslední zápasy
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Rancho - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Funchal - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-64, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.20 1. kolo | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-71, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Katharine Fahey | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Bridget Stammel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eugenia Ganga | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Constanza Millas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 7-66, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Jada Hart | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Alycia Parks | 6-74, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
W100 Manchester - tráva | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Christina Mchale | 7-5, 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Martina Caregaro - poslední zápasy
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Celeste Faustini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 7-61, 0-6, 0-4, - Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Paula Arias Manjon | - Martina Caregaro - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yakimova | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Palazon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Jiho Shin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 4-1, Alicia Martial - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 0-1, - Martina Caregaro - skreč | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-0 | detail zápasu |