ZÁPAS
13.06.22 | kvalifik. | Luisa Meyer Auf Der Heide | Salma Drugdova | 6-2, 6-3 | W60 Ceska | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Luisa Meyer Auf Der Heide | Salma Drugdova | |
1. podání % | 47/56 (84%) | 30/61 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/47 (60%) | 17/30 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/9 (56%) | 9/31 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/61 (57%) | 23/56 (41%) |
Vyhrané body celkem | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Salma Drugdova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Salma Drugdova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Salma Drugdova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Salma Drugdova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Salma Drugdova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Salma Drugdova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Salma Drugdova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Salma Drugdova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Salma Drugdova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Luisa Meyer Auf Der Heide vs. Salma Drugdova - Vzájemné zápasy
13.06.22 | kvalifik. | Luisa Meyer Auf Der Heide | Salma Drugdova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W60 Ceska | antuka |
Luisa Meyer Auf Der Heide form & Salma Drugdova form
Luisa Meyer Auf Der Heide - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Virginia Ferrara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Mia Mack | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 3-0, Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Paula Rumpf | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | - | detail zápasu |
Salma Drugdova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Isabelle Lacy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Laura Samsonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-76, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jenny Duerst | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Sarah Van Emst | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 0-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Anastasija Arsic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-75, 4-6 | detail zápasu |