ZÁPAS
21.10.19 | 1. kolo kval. | Lucrezia Stefanini | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | W80 Poitiers | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucrezia Stefanini | Ekaterina Ovcharenko | |
1. podání % | 27/49 (55%) | 55/73 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/27 (81%) | 30/55 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 35/73 (48%) | 14/49 (29%) |
Vyhrané body celkem | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0 | ||
Lucrezia Stefanini | 1-2 | |
2-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
Lucrezia Stefanini | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lucrezia Stefanini | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-15, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lucrezia Stefanini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0 | ||
Lucrezia Stefanini | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ekaterina Ovcharenko | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucrezia Stefanini | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucrezia Stefanini vs. Ekaterina Ovcharenko - Vzájemné zápasy
21.10.19 | 1. kolo kval. | Lucrezia Stefanini | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W80 Poitiers | tvrdý I. |
Lucrezia Stefanini form & Ekaterina Ovcharenko form
Lucrezia Stefanini - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - skreč | detail zápasu |
Ekaterina Ovcharenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detail zápasu |