ZÁPAS
22.08.19 | 2. kolo | Lucie Wargnier | Clara Vlasselaer | 6-3, 6-1 | W15 Wanfercee | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucie Wargnier | Clara Vlasselaer | |
1. podání % | 26/61 (43%) | 34/65 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/26 (69%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/35 (54%) | 9/31 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 37/65 (57%) | 24/61 (39%) |
Vyhrané body celkem | 74/126 (59%) | 52/126 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
Lucie Wargnier | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0 | ||
4-2 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-A, 40-40 | ||
Lucie Wargnier | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-A[BP] | ||
Lucie Wargnier | 5-3 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
Lucie Wargnier | 1-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Lucie Wargnier | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Lucie Wargnier | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15 | ||
Lucie Wargnier | 5-1 | |
0-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucie Wargnier vs. Clara Vlasselaer - Vzájemné zápasy
22.08.19 | 2. kolo | Lucie Wargnier | Clara Vlasselaer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Wanfercee | antuka |
Lucie Wargnier form & Clara Vlasselaer form
Lucie Wargnier - poslední zápasy
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | detail zápasu |
Clara Vlasselaer - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | detail zápasu |