ZÁPAS
06.03.23 | 1. kolo kval. | Lucie Havlickova | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | W60 Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucie Havlickova | Arlinda Rushiti | |
1. podání % | 30/60 (50%) | 29/64 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/30 (37%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/64 (56%) | 26/60 (43%) |
Vyhrané body celkem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 11 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Havlickova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucie Havlickova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucie Havlickova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucie Havlickova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lucie Havlickova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucie Havlickova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucie Havlickova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Havlickova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucie Havlickova vs. Arlinda Rushiti - Vzájemné zápasy
06.03.23 | 1. kolo kval. | Lucie Havlickova | Arlinda Rushiti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W60 Trnava | tvrdý I. |
Lucie Havlickova form & Arlinda Rushiti form
Lucie Havlickova - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Anna Bondar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
27.05.23 finále | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.23 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.05.23 čtvrtfinále | vs. Hailey Baptiste | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Arlinda Rushiti - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detail zápasu |