ZÁPAS
21.10.19 | 1. kolo kval. | Louise Wikander | Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | W15 Stockholm | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Louise Wikander | Karolina Jaskiewicz | |
1. podání % | 39/61 (64%) | 42/66 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/39 (64%) | 23/42 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/22 (68%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 33/66 (50%) | 21/61 (34%) |
Vyhrané body celkem | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
11.08.03, 20 Let
11.08.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.01.00, 24 Let
14.01.00, 24 Let
Louise Wikander vs. Karolina Jaskiewicz - Vzájemné zápasy
21.10.19 | 1. kolo kval. | Louise Wikander | Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Stockholm | tvrdý I. |
Louise Wikander form & Karolina Jaskiewicz form
Louise Wikander - poslední zápasy
W25 Bastad - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-1, - Louise Wikander - skreč | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Katriin Saar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Linea Bajraliu | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Noka Juric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-0, Eva Garkusha - skreč | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Yvonne Neuwirth | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sena Varol | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Hannah Viller Moller | 6-0, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Karolina Jaskiewicz - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 kvalifik. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detail zápasu |