ZÁPAS
09.01.23 | 1. kolo kval. | Lois Boisson | Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-4 | W40 Tallinn | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Lois Boisson | Anastasiya Kuparev | |
1. podání % | 37/57 (65%) | 53/74 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/37 (76%) | 28/53 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 34/74 (46%) | 19/57 (33%) |
Vyhrané body celkem | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lois Boisson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lois Boisson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lois Boisson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lois Boisson | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lois Boisson | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lois Boisson | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lois Boisson | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lois Boisson | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lois Boisson | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Anastasiya Kuparev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lois Boisson | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
04.06.01, 22 Let
04.06.01, 22 Let
Lois Boisson vs. Anastasiya Kuparev - Vzájemné zápasy
09.01.23 | 1. kolo kval. | Lois Boisson | Anastasiya Kuparev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W40 Tallinn | tvrdý I. |
Lois Boisson form & Anastasiya Kuparev form
Lois Boisson - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
29.03.24 semifinále | vs. Despina Papamichail | 6-3, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Despina Papamichail | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Carla Tomai | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Freya Christie | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-0, 1-0, Tereza Martincova - skreč | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Liv Hovde | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Bucsa | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
03.12.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jenny Lim | 6-76, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
23.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Anastasiya Kuparev - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Demi Tran | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 7-64, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Daria Kuczer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Patrycja Niewiadomska | 7-62, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Severine Deppner | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiya Afandieva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 0-4, - Anastasiya Kuparev - skreč | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu |