Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
20.11.01, 22 Let
20.11.01, 22 Let
Lisa Ponomar vs. Selina Atay - Vzájemné zápasy
13.02.17 | 2. kolo kval. | Lisa Ponomar | Selina Atay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Manacor | antuka |
Lisa Ponomar form & Selina Atay form
Lisa Ponomar - poslední zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.20 čtvrtfinále | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Selina Atay - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 2-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lykke Lindorff | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 1-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Ada Piestrzynska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ela Belanova | 6-74, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 1-6, 4-6 | detail zápasu |