ZÁPAS
18.04.19 | 2. kolo | Lisa Mays | Sem Wensveen | 6-3, 6-1 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lisa Mays | Sem Wensveen | |
1. podání % | 30/49 (61%) | 39/52 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/30 (80%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lisa Mays | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lisa Mays | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lisa Mays | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lisa Mays | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lisa Mays | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Lisa Mays | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lisa Mays | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lisa Mays | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.04.98, 25 Let
10.04.98, 25 Let
Lisa Mays vs. Sem Wensveen - Vzájemné zápasy
18.04.19 | 2. kolo | Lisa Mays | Sem Wensveen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Lisa Mays form & Sem Wensveen form
Lisa Mays - poslední zápasy
W25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Meshkatolzahra Safi | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-3, 5-7, - Lisa Mays - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Sara Nayar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. En Shuo Liang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-4, 5-2, Destanee Aiava - skreč | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
21.12.22 2. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu |
Sem Wensveen - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |