ZÁPAS
29.08.22 | 2. kolo kval. | Lisa-Marie Rioux | Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | W25 Vienna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.07.00, 23 Let
14 460 $
19.07.00, 23 Let
14 460 $
Lisa-Marie Rioux vs. Costanza Traversi - Vzájemné zápasy
29.08.22 | 2. kolo kval. | Lisa-Marie Rioux | Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W25 Vienna | antuka |
Lisa-Marie Rioux form & Costanza Traversi form
Lisa-Marie Rioux - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 7-5, 4-1, Nana Kawagishi - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Neon Kinoshita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Sera Nishimoto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Yiming Dang | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kit Yi Kaye Au-Yeung | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Chui Kei Leung | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-73, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kashiwa - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Riko Kikawada | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Himari Sato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-77, 7-61, 9-7, Yu-Yun Li - skreč | detail zápasu |
Costanza Traversi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | detail zápasu |