ZÁPAS
02.02.21 | 1. kolo | Linda Fruhvirtova | Nikol Palecek | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Linda Fruhvirtova | Nikol Palecek | |
1. podání % | 32/49 (65%) | 15/42 (36%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/32 (69%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/42 (64%) | 17/49 (35%) |
Vyhrané body celkem | 59/91 (65%) | 32/91 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Linda Fruhvirtova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 2-2 | |
0-0, 15-15 | ||
3-2 | Nikol Palecek | |
0-0, 30-15 | ||
Linda Fruhvirtova | 5-2 | |
0-0, 40-0, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Linda Fruhvirtova | 0-0 | |
0-0 | ||
Linda Fruhvirtova | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Linda Fruhvirtova | 2-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Nikol Palecek | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 4-0 | |
0-0, 40-0 | ||
5-0 | Nikol Palecek | |
0-0, A-40[BP], 40-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
15.11.03, 20 Let
15.11.03, 20 Let
Linda Fruhvirtova vs. Nikol Palecek - Vzájemné zápasy
02.02.21 | 1. kolo | Linda Fruhvirtova | Nikol Palecek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Linda Fruhvirtova form & Nikol Palecek form
Linda Fruhvirtova - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Daria Saville | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Dolehide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lin Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Diana Shnaider | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Nikol Palecek - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karin Altori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Sara Donnini | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anja Stankovic | 0-3, - Nikol Palecek - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Arina Bulatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 7-61, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiya Volkova | 7-65, 5-0, Sofiya Volkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Joy De Zeeuw | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 6-3, 6-2 | detail zápasu |