ZÁPAS
09.07.21 | čtvrtfinále | Linda Fruhvirtova | Mara Guth | 6-3, 6-2 | Wimbledon (juniors) | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Mara Guth | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mara Guth | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Linda Fruhvirtova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mara Guth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Linda Fruhvirtova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Linda Fruhvirtova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mara Guth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Linda Fruhvirtova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 3-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Mara Guth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Linda Fruhvirtova | 6-2 | |
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Linda Fruhvirtova vs. Mara Guth - Vzájemné zápasy
09.07.21 | čtvrtfinále | Linda Fruhvirtova | Mara Guth | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
Linda Fruhvirtova form & Mara Guth form
Linda Fruhvirtova - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Daria Saville | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Dolehide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lin Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
03.10.23 2. kolo | vs. Maria Sakkari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Diana Shnaider | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Bronzetti | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Mara Guth - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 3-3, Carolina Kuhl - skreč | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Diana Martynov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Britney Chiu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jenny Lim | 6-72, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-64, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 3-6, 7-5, 4-0, Nika Radisic - skreč | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Aya El Aouni | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 finále | vs. Elena Pridankina | 6-74, - Mara Guth - skreč | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu |