ZÁPAS
13.02.23 | kvalifik. | Lina Glushko | Jessie Aney | 6-3, 6-1 | W60+H Irapuato | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lina Glushko | Jessie Aney | |
1. podání % | 25/49 (51%) | 27/41 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 18/41 (44%) | 13/49 (27%) |
Vyhrané body celkem | 54/90 (60%) | 36/90 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jessie Aney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lina Glushko | 1-1 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Jessie Aney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jessie Aney | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lina Glushko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jessie Aney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lina Glushko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jessie Aney | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Jessie Aney | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lina Glushko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Jessie Aney | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Jessie Aney | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lina Glushko vs. Jessie Aney - Vzájemné zápasy
13.02.23 | kvalifik. | Lina Glushko | Jessie Aney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W60+H Irapuato | tvrdý |
Lina Glushko form & Jessie Aney form
Lina Glushko - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
24.02.24 finále | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 semifinále | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - skreč | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detail zápasu |
Jessie Aney - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Jessica Failla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Dasha Ivanova | 6-73, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Catherine Harrison | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Clemence Mercier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Carolyn Campana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Isabella Marton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pamela Badillo Hernandez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 5-7, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-5, 5-7, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.23 kvalifik. | vs. Daniela Schekaiban | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 7-5, 6-3 | detail zápasu |