ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Lilly Elida Haseth | Sanne Schalekamp | 6-2, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
18.02.03, 21 Let
18.02.03, 21 Let
Lilly Elida Haseth vs. Sanne Schalekamp - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Lilly Elida Haseth | Sanne Schalekamp | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Lilly Elida Haseth form & Sanne Schalekamp form
Lilly Elida Haseth - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | - | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Sanne Schalekamp - poslední zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.22 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Valeriia Krokhotina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Selina Dal | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Gio Jang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Andjela Petrovic | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Giorgia Roselli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Floor Van Nunen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 0-6, 2-6 | detail zápasu |