ZÁPAS
13.06.21 | 1. kolo kval. | Lilly Elida Haseth | Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Lilly Elida Haseth vs. Gozde Turhan - Vzájemné zápasy
13.06.21 | 1. kolo kval. | Lilly Elida Haseth | Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Lilly Elida Haseth form & Gozde Turhan form
Lilly Elida Haseth - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 2-1, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Jana Rovira Alier | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
15.04.23 | vs. Beatrise Zeltina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | - | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Xiomara Estevez Grillo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Himari Sato | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Gozde Turhan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu |