ZÁPAS
27.01.20 | 1. kolo kval. | Liisa Vehvilainen | Viktoria Kurz | 6-0, 6-2 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Fínsko
29.04.01, 22 Let
29.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
18.05.01, 22 Let
18.05.01, 22 Let
Liisa Vehvilainen vs. Viktoria Kurz - Vzájemné zápasy
27.01.20 | 1. kolo kval. | Liisa Vehvilainen | Viktoria Kurz | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Liisa Vehvilainen form & Viktoria Kurz form
Liisa Vehvilainen - poslední zápasy
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - skreč | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
21.09.21 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | detail zápasu |
Viktoria Kurz - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Khodzhaeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Daria Tudor | 6-0, 6-72, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Violetta Poletaeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Lena Ramharter | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Vanda Vargova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Dimitra Tsatsa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.10.20 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 kvalifik. | vs. Francesca Dell'Edera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Utaka Kishigami | 0-6, 0-6 | detail zápasu |