ZÁPAS
28.05.18 | 1. kolo kval. | Lia Karatancheva | Sharmada Iyer | 7-67, 6-1 | Naples | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
10.08.99, 24 Let
10.08.99, 24 Let
Lia Karatancheva vs. Sharmada Iyer - Vzájemné zápasy
28.05.18 | 1. kolo kval. | Lia Karatancheva | Sharmada Iyer | 7-67, 6-1 | detail zápasu | Naples | antuka |
Lia Karatancheva form & Sharmada Iyer form
Lia Karatancheva - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Irina Ramialison | - | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - skreč | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - skreč | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Sharmada Iyer - poslední zápasy
Naples - antuka | ||||
28.05.18 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Grippo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Daytona Beach - antuka | ||||
08.01.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Bordes Caselles | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 7-65, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Shilin Xu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Charity Johns | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Christina Jordan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Pahlett | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Magdalena Ekert | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Katerina Stewart | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Rachel Janssen | 6-3, 6-74, 7-63 | detail zápasu | |
Bethany Beach - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Harbour - antuka | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Najah Dawson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Daytona Beach - antuka | ||||
09.01.17 1. kolo kval. | vs. Andrea Renee Villarreal | 1-6, 1-6 | detail zápasu |