ZÁPAS
06.10.22 | 2. kolo | Leyre Romero Gormaz | Ksenia Laskutova | 6-1, 6-0 | W25 Sibenik | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Leyre Romero Gormaz | Ksenia Laskutova | |
1. podání % | 29/48 (60%) | 26/37 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/29 (79%) | 4/26 (15%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/19 (37%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/37 (76%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkem | 58/85 (68%) | 27/85 (32%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Leyre Romero Gormaz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Leyre Romero Gormaz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ksenia Laskutova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Leyre Romero Gormaz vs. Ksenia Laskutova - Vzájemné zápasy
06.10.22 | 2. kolo | Leyre Romero Gormaz | Ksenia Laskutova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Sibenik | antuka |
Leyre Romero Gormaz form & Ksenia Laskutova form
Leyre Romero Gormaz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ada Kumru | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 3. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Gabia Paskauskas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Ksenia Laskutova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu |