ZÁPAS
24.06.21 | 2. kolo | Leyre Romero Gormaz | Basak Eraydin | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Leyre Romero Gormaz | Basak Eraydin | |
1. podání % | 24/39 (62%) | 46/64 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/24 (67%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/15 (60%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 37/64 (58%) | 14/39 (36%) |
Vyhrané body celkem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Leyre Romero Gormaz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Basak Eraydin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leyre Romero Gormaz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Basak Eraydin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Leyre Romero Gormaz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Leyre Romero Gormaz vs. Basak Eraydin - Vzájemné zápasy
24.06.21 | 2. kolo | Leyre Romero Gormaz | Basak Eraydin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Leyre Romero Gormaz form & Basak Eraydin form
Leyre Romero Gormaz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ada Kumru | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 3. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Gabia Paskauskas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-74, 3-6 | detail zápasu |
Basak Eraydin - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandra Mazzola | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gresi Bajri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Lubsheva | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | - Basak Eraydin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu |