ZÁPAS
23.06.21 | 2. kolo | Lena Papadakis | Miriam Kolodziejova | 7-5, 6-4 | W25 Klosters | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lena Papadakis | Miriam Kolodziejova | |
1. podání % | 37/66 (56%) | 50/63 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/37 (57%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/29 (41%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 8/10 (80%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/63 (60%) | 33/66 (50%) |
Vyhrané body celkem | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lena Papadakis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lena Papadakis | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lena Papadakis | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lena Papadakis | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Miriam Kolodziejova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lena Papadakis vs. Miriam Kolodziejova - Vzájemné zápasy
23.06.21 | 2. kolo | Lena Papadakis | Miriam Kolodziejova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W25 Klosters | antuka |
14.11.17 | 1. kolo | Lena Papadakis | Miriam Kolodziejova | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Zawada | koberec |
16.01.17 | kvalifik. | Miriam Kolodziejova | Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
Lena Papadakis form & Miriam Kolodziejova form
Lena Papadakis - poslední zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Miriam Kolodziejova - poslední zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 čtvrtfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |