ZÁPAS
15.03.21 | 2. kolo kval. | Lena Papadakis | Chloe Noel | 6-4, 6-1 | W15 Gonesse | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lena Papadakis | Chloe Noel | |
1. podání % | 36/54 (67%) | 46/69 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/36 (72%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/69 (49%) | 18/54 (33%) |
Vyhrané body celkem | 70/123 (57%) | 53/123 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Chloe Noel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lena Papadakis | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Papadakis | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Chloe Noel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lena Papadakis | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Chloe Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Chloe Noel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Chloe Noel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lena Papadakis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Chloe Noel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lena Papadakis vs. Chloe Noel - Vzájemné zápasy
15.03.21 | 2. kolo kval. | Lena Papadakis | Chloe Noel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Gonesse | antuka |
Lena Papadakis form & Chloe Noel form
Lena Papadakis - poslední zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Chloe Noel - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 4-6, - Chloe Noel - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Liam Oved | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-65, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maud Vandeputte | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Emmanuelle Girard | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Olivia Bergler | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Severine Deppner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 5-7 | detail zápasu |