ZÁPAS
08.03.21 | 2. kolo kval. | Lena Papadakis | Chantal Sauvant | 6-2, 6-0 | W15+H Amiens | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lena Papadakis | Chantal Sauvant | |
1. podání % | 38/59 (64%) | 33/47 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/38 (66%) | 11/33 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 24/59 (41%) |
Vyhrané body celkem | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Papadakis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Chantal Sauvant | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lena Papadakis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Chantal Sauvant | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lena Papadakis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lena Papadakis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lena Papadakis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Chantal Sauvant | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lena Papadakis vs. Chantal Sauvant - Vzájemné zápasy
08.03.21 | 2. kolo kval. | Lena Papadakis | Chantal Sauvant | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15+H Amiens | antuka |
Lena Papadakis form & Chantal Sauvant form
Lena Papadakis - poslední zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Chantal Sauvant - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-4, Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmine Ben Aba | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Manuela De Lorenzo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Laura Samsonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cindy Langlais | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-4, 6-710, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Maria Toma | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Caroline Werner | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-63, 6-2 | detail zápasu |