ZÁPAS
30.05.21 | 1. kolo kval. | Lea Erenda | Beloslava Veleva | 6-1, 6-2 | W25 Otocec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rakúsko
31.08.05, 18 Let
31.08.05, 18 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
28.10.03, 20 Let
28.10.03, 20 Let
Lea Erenda vs. Beloslava Veleva - Vzájemné zápasy
30.05.21 | 1. kolo kval. | Lea Erenda | Beloslava Veleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Otocec | antuka |
Lea Erenda form & Beloslava Veleva form
Lea Erenda - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 7-64, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Annenheim - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Beloslava Veleva - poslední zápasy
W15 Varna - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 7-64, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Billur Gonlusen | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lea Erenda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tajda Zalokar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 7-64, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Ruseva | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lana Kamel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu |