ZÁPAS
27.05.21 | 2. kolo | Lauren Proctor | Jasmijn Gimbrere | 6-3, 4-6, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lauren Proctor | Jasmijn Gimbrere | |
1. podání % | 47/88 (53%) | 57/110 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/47 (55%) | 36/57 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 28/41 (68%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/20 (25%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 50/110 (45%) | 34/88 (39%) |
Vyhrané body celkem | 104/198 (53%) | 94/198 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lauren Proctor | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lauren Proctor | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lauren Proctor | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lauren Proctor | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Proctor | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lauren Proctor | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lauren Proctor | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lauren Proctor | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Proctor | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lauren Proctor | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lauren Proctor | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lauren Proctor | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Proctor | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lauren Proctor | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lauren Proctor | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lauren Proctor vs. Jasmijn Gimbrere - Vzájemné zápasy
27.05.21 | 2. kolo | Lauren Proctor | Jasmijn Gimbrere | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Lauren Proctor form & Jasmijn Gimbrere form
Lauren Proctor - poslední zápasy
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Francesca Mattioli | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Karolina Lincer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Aurora Urso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Merna Refaat | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-1, 3-0, Lena Thomas Iglesias - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mia Yamakita | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Martina Okalova | 2-6, 0-1, - Lauren Proctor - skreč | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Ray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.02.23 3. kolo | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Jasmijn Gimbrere - poslední zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |