ZÁPAS
19.09.19 | 2. kolo | Lauren Proctor | Gianna Pielet | 6-3, 6-4 | W15 Lubbock | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lauren Proctor | Gianna Pielet | |
1. podání % | 25/51 (49%) | 42/66 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/26 (65%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/66 (45%) | 13/51 (25%) |
Vyhrané body celkem | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dvojchyby | 7 | 0 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gianna Pielet | |
Lauren Proctor | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
1-1 | Gianna Pielet | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lauren Proctor | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Gianna Pielet | |
0-0 | ||
Lauren Proctor | 2-3 | |
3-3 | Gianna Pielet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP] | ||
Lauren Proctor | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Gianna Pielet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Lauren Proctor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gianna Pielet | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lauren Proctor | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Gianna Pielet | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lauren Proctor | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Gianna Pielet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lauren Proctor | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-4 | Gianna Pielet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Gianna Pielet | |
0-0 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
11.06.02, 21 Let
11.06.02, 21 Let
Lauren Proctor vs. Gianna Pielet - Vzájemné zápasy
19.09.19 | 2. kolo | Lauren Proctor | Gianna Pielet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Lubbock | tvrdý |
Lauren Proctor form & Gianna Pielet form
Lauren Proctor - poslední zápasy
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Francesca Mattioli | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Olivia Lincer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Karolina Lincer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Aurora Urso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Merna Refaat | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-1, 3-0, Lena Thomas Iglesias - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mia Yamakita | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Martina Okalova | 2-6, 0-1, - Lauren Proctor - skreč | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Mboko | 7-5, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Ray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.02.23 3. kolo | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Gianna Pielet - poslední zápasy
W15 Waco - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Los - tvrdý | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Tatum Evans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Colorado - tvrdý | ||||
25.06.22 semifinále | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Filippa Bruu-Syversen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Olga Helmi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Renne Singla | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Sophie Williams | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-75, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 3-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
13.07.21 kvalifik. | vs. Melis Yasar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Marianne Argyrokastriti | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 2-0, Marian Gomez Pezuela Cano - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 1-6, 0-2, - Gianna Pielet - skreč | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
08.06.21 2. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
01.06.21 2. kolo kval. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |