ZÁPAS
14.01.20 | kvalifik. | Laure Line Glaude | Nina Rudiukova | 2-6, 6-2, 10-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Belgicko
26.08.01, 22 Let
26.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.01.00, 24 Let
26.01.00, 24 Let
Laure Line Glaude vs. Nina Rudiukova - Vzájemné zápasy
14.01.20 | kvalifik. | Laure Line Glaude | Nina Rudiukova | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Laure Line Glaude form & Nina Rudiukova form
Laure Line Glaude - poslední zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.12.20 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.20 kvalifik. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Nina Rudiukova - poslední zápasy
W25 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Micol Salvadori | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sofiia Nagornaia | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 kvalifik. | vs. Nino Natsvlishvili | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yana Klimchuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.12.22 semifinále | vs. Jasmine Conway | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.12.22 čtvrtfinále | vs. Polina Pavlova | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.22 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Julia Traub | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 2-6, 7-62, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Elaine Genovese | 6-73, 1-6 | detail zápasu |