ZÁPAS
26.08.19 | 1. kolo kval. | Laura Schaeder | Myriam Gheziel | 6-3, 6-0 | W25 Verbier | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
05.07.01, 22 Let
05.07.01, 22 Let
Laura Schaeder vs. Myriam Gheziel - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Laura Schaeder | Myriam Gheziel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W25 Verbier | antuka |
Laura Schaeder form & Myriam Gheziel form
Laura Schaeder - poslední zápasy
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.20 čtvrtfinále | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
09.09.20 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.12.19 finále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.19 semifinále | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Myriam Gheziel - poslední zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Loliee | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Helena Jansen Figueras | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Deborah Kerfs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Lesage | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Marie Cerezo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
12.09.16 1. kolo | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Oceane Mialon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
29.08.16 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Margaux Bovy | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Westende - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Eden Silva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
11.04.16 1. kolo | vs. Natalie Proese | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Lea Alguacil | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Lucie Renault | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu |