ZÁPAS
12.09.19 | 2. kolo | Laura Maluniakova | Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | W15 Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Laura Maluniakova | Nevena Sokovic | |
1. podání % | 50/70 (71%) | 46/71 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/50 (60%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/71 (49%) | 30/70 (43%) |
Vyhrané body celkem | 75/141 (53%) | 66/141 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Laura Maluniakova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Nevena Sokovic | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Laura Maluniakova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Nevena Sokovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Maluniakova | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Nevena Sokovic | |
Laura Maluniakova | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
Laura Maluniakova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-4 | Nevena Sokovic | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Laura Maluniakova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Nevena Sokovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Laura Maluniakova | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Maluniakova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Maluniakova | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Nevena Sokovic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-A | ||
Laura Maluniakova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Nevena Sokovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Slovensko
03.03.98, 26 Let
03.03.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
28.02.00, 24 Let
28.02.00, 24 Let
Laura Maluniakova vs. Nevena Sokovic - Vzájemné zápasy
12.09.19 | 2. kolo | Laura Maluniakova | Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Szekesfehervar | antuka |
Laura Maluniakova form & Nevena Sokovic form
Laura Maluniakova - poslední zápasy
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vanda Lukacs | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Christina Rosca | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Micol Sanna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Laura-Ioana Paar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.04.19 semifinále | vs. Magali Kempen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Morgane Van Den Bergh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.19 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.04.19 kvalifik. | vs. Eva Siska | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Martina Fricova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Mira Antonitsch | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.19 čtvrtfinále | vs. Shalimar Talbi | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.02.19 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
26.02.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Nevena Sokovic - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 2-6, 7-65, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Martina Biagianti | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Davydova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Hla El-Sakka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Emma Belluomini | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-74, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |