ZÁPAS
22.10.19 | kvalifik. | Laura Ashley | Erina Hayashi | 6-4, 1-6, 10-6 | W60 Bendigo | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Laura Ashley | Erina Hayashi | |
1. podání % | 40/66 (61%) | 45/67 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/40 (53%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/26 (27%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 38/66 (58%) |
Vyhrané body celkem | 64/133 (48%) | 69/133 (52%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Erina Hayashi | |
0-0, 15-0 | ||
Laura Ashley | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Erina Hayashi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Laura Ashley | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Erina Hayashi | |
0-0, 0-30 | ||
Laura Ashley | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Erina Hayashi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Laura Ashley | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Erina Hayashi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Ashley | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Erina Hayashi | |
Laura Ashley | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Erina Hayashi | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Laura Ashley | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Erina Hayashi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Laura Ashley | 1-4 | |
0-0 | ||
1-6 |
3 | ||
Laura Ashley | 0-0 | |
0-0 | ||
10-6 |
Austrália
07.08.01, 22 Let
10 274 $
07.08.01, 22 Let
10 274 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Laura Ashley vs. Erina Hayashi - Vzájemné zápasy
22.10.19 | kvalifik. | Laura Ashley | Erina Hayashi | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | W60 Bendigo | tvrdý |
Laura Ashley form & Erina Hayashi form
Laura Ashley - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Andjela Djokovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Cyan Sun | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.20 1. kolo | vs. Cyan Sun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Roopa Bains | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Katherine Westbury | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Tully Richter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Katie Boulter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Evana Bowell | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Fowler | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 kvalifik. | vs. Zara Brankovic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Yone Pereiro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Eduarda Piai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.07.19 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Erina Hayashi - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Seri Nayuki | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-2, Dayeon Back - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Jessica Board | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Laquisa Khan | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Belle Thompson | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Shiho Akita | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Renee Alame | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Natsuho Arakawa | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Miyu Nakashima | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Oyama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Alice Gillan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-1, Chelsea Fontenel - skreč | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Takeuchi | - Erina Hayashi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Alexandra Osborne | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-0 | detail zápasu |