Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
24.09.99, 24 Let
24.09.99, 24 Let
Lara Pfeifer vs. Nika Zupancic - Vzájemné zápasy
23.08.21 | 2. kolo kval. | Lara Pfeifer | Nika Zupancic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Bad | antuka |
Lara Pfeifer form & Nika Zupancic form
Lara Pfeifer - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mingge Xu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-1, Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Carla Fity | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 1-6, 0-2, - Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, - Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Nika Zupancic - poslední zápasy
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ema Mulalic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |