ZÁPAS
09.12.20 | 1. kolo | Lara Pfeifer | Ilay Yoruk | 6-4, 2-6, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lara Pfeifer | Ilay Yoruk | |
1. podání % | 51/80 (64%) | 77/107 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/51 (55%) | 37/77 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/29 (48%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 7/17 (41%) | 7/11 (64%) |
Vyhrané body z returnu | 55/107 (51%) | 38/80 (48%) |
Vyhrané body celkem | 97/187 (52%) | 90/187 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lara Pfeifer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Pfeifer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Pfeifer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Pfeifer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lara Pfeifer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Lara Pfeifer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lara Pfeifer | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lara Pfeifer | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Pfeifer | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Lara Pfeifer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Pfeifer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Pfeifer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Pfeifer | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Lara Pfeifer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lara Pfeifer vs. Ilay Yoruk - Vzájemné zápasy
09.12.20 | 1. kolo | Lara Pfeifer | Ilay Yoruk | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Lara Pfeifer form & Ilay Yoruk form
Lara Pfeifer - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 0-4, - Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mingge Xu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ania Hertel | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-1, Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-73, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Carla Fity | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Helena Stevic | 1-6, 0-2, - Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, - Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Ilay Yoruk - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detail zápasu |