ZÁPAS
02.06.23 | čtvrtfinále | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Anna Ulyashchenko | 6-2, - skreč | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Lamis Alhussein Abdel Aziz | Anna Ulyashchenko | |
1. podání % | 14/19 (74%) | 21/28 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 10/14 (71%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/5 (80%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 16/28 (57%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body celkem | 30/47 (64%) | 17/47 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Ulyashchenko | |
0-0 | ||
et. | Anna Ulyashchenko | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Anna Ulyashchenko - Vzájemné zápasy
02.06.23 | čtvrtfinále | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Anna Ulyashchenko | 6-2, Anna Ulyashchenko - skreč | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
16.03.23 | 2. kolo | Lamis Alhussein Abdel Aziz | Anna Ulyashchenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Anna Ulyashchenko form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Anna Ulyashchenko - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | - Anna Ulyashchenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Lais Mika Shibata | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Bui | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Scarlett Nicholson | 7-66, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Gagnon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Cau | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, - Anna Ulyashchenko - skreč | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiayu Xu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Yufei Ren | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 7-65, 6-3 | detail zápasu |