ZÁPAS
11.11.19 | 1. kolo kval. | Kwan Yau Ng | Yui Chikaraishi | 6-3, 6-74, 10-5 | W25 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kwan Yau Ng | Yui Chikaraishi | |
1. podání % | 57/70 (81%) | 53/86 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/57 (58%) | 28/53 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 40/86 (47%) | 29/70 (41%) |
Vyhrané body celkem | 81/156 (52%) | 75/156 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Kwan Yau Ng | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 0-15 | ||
Kwan Yau Ng | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Yui Chikaraishi | |
Kwan Yau Ng | 2-3 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kwan Yau Ng | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Yui Chikaraishi | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Kwan Yau Ng | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yui Chikaraishi | |
0-0 | ||
Kwan Yau Ng | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Yui Chikaraishi | |
0-0 | ||
Kwan Yau Ng | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 0-15 | ||
Kwan Yau Ng | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Kwan Yau Ng | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-5 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Kwan Yau Ng | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Yui Chikaraishi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kwan Yau Ng | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Kwan Yau Ng | 0-0 | |
0-0 | ||
10-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Kwan Yau Ng vs. Yui Chikaraishi - Vzájemné zápasy
11.11.19 | 1. kolo kval. | Kwan Yau Ng | Yui Chikaraishi | 6-3, 6-74, 10-5 | detail zápasu | W25 Hua | tvrdý |
Kwan Yau Ng form & Yui Chikaraishi form
Kwan Yau Ng - poslední zápasy
W25 Chiang - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 6-3, 6-76, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Rada Manataweewat | 6-72, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Lena Couto | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 5-7, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Risa Ozaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.19 kvalifik. | vs. Ling Zhang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.19 1. kolo kval. | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Aiko Yoshitomi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Changsha - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Xuliu Sun | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Yui Chikaraishi - poslední zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | detail zápasu |