ZÁPAS
18.09.19 | 1. kolo | Kseniya Yersh | Nasty Surkova | 7-5, 6-1 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kseniya Yersh | Nasty Surkova | |
1. podání % | 27/49 (55%) | 27/59 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/27 (67%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 10/32 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/59 (56%) | 18/49 (37%) |
Vyhrané body celkem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.10.00, 23 Let
04.10.00, 23 Let
Kseniya Yersh vs. Nasty Surkova - Vzájemné zápasy
18.09.19 | 1. kolo | Kseniya Yersh | Nasty Surkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Kseniya Yersh form & Nasty Surkova form
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Nasty Surkova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Warona Mdlulwa | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Taylor Cataldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Kseniya Yersh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Vladislava Petrovskaia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Teona Urushadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-4, - Nasty Surkova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Julie Ball | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Shoval Fanani | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Sophie Muntean | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Taro Keens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Polina Avdzhiyan | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-2, 1-0, Anastasia Bursa - skreč | detail zápasu |